शनिबार, असोज ३० २०७८ | Sat, October 16, 2021
नेपालको समय: ०८:०२ | UK Time: 03:17

एनआरएनए युकेको निर्वाचनमा कस्ले कति मत पाए ? (सूचीसहित)

वीनेपाली
२०७८ साउन २३ गते ७:२४

एनआरएनए युकेका नवनिर्वाचित अध्यक्ष प्रेम गाहामगर । तस्वीर शिव भण्डारी लण्डन नेपाल न्यूज

लण्डन । एनआरएनए युकेको विभिन्न समितिहरुका लागि भएको निर्वाचनमा कस्ले कति मत पाए । हेर्नुहोस् पूरा तालिका।

UK NATIONAL COORDINATION COUNCIL

POST CANDIDATES’ NAME VOTE
President DEEPAK KUMAR SHRESTHA 2191
President PREM GAHA MAGAR 4574 E
President ROJINA PRADHAN RAI 2148
Vice President GOBINDA KHAREL 3665 E
Vice President OMAN GAUCHAN 925
Vice President PRADUMNA SHARMA (PAWAN SHARMA) 2364
Vice President SUNIL BABU KHADKA 4169 E
Vice President TEJENDRA ROKA MAGAR 1435
Vice President (Female) PRASUNA KADEL 2469
Vice President (Female) SARASWATI KHETRI CHHETRI (MRS SARASWATI KC) 2152
Vice President (Female) SHAKUNTALA GURUNG 3743 E
Vice President (Northern Ireland) NARAYAN KANDEL 4795 E
Vice President (Northern Ireland) NARAYAN KUNWAR 2748
Vice President (Scotland) CHHABI LAL ARYAL 2909
Vice President (Scotland) MOHAN KUMAR KARKI 4595 E
Vice President (Wales) RAM CHANDRA POKHAREL Elected
General Secretary DR MUKUNDA BASTOLA 2325
General Secretary JIT RANABHAT 2639
General Secretary KHUSIMAN LIMBU 3747 E
Secretary BISAL GURUNG 2238
Secretary BISHNU CHALISE 4920 E
Secretary DHATA NANDA KHARAL (D N KHARAL) 1763
Secretary GYANENDRA BAHADUR ALE MAGAR 3561 E
Secretary (Female) KALPANA TRIPATHI 3648
Secretary (Female) NAMRATA GHALE GURUNG 4459 E
Treasurer BISHNU PRASAD KHAREL 5343 E
Treasurer DHANSARI RAI 2350
Deputy Treasurer HEM KUMAR GURUNG 2688
Deputy Treasurer SHASHANKA SHARMA 4792 E
Coordinator (Female) BIMALA LIMBU 5276 E
Coordinator (Female) MANI KALA RAI GURUNG 2205
Coordinator (Youth) CHANDAN GURUNG 2525
Coordinator (Youth) TIRTHA BAHDUR MALL(ANIL) 5157 E
Member BAL KRISHNA DAHAL 3484 E
Member BHANUBHAKTA GHIMIRE 3564 E
Member BHIMLAL KHANAL 3574 E
Member BISHAL RAI 3774 E
Member CHAMPA THAPA MAGAR 3703 E
Member CHET BAHADUR RANA 3555 E
Member DEOMAN IJAM 1764
Member DIPAK DHAKAL 2074
Member GITA RAYAMAJHI 2150
Member HIRA (DIPAK) SAPKOTA 3887 E
Member INDIRA (SAPANA) KHANIYA 4166 E
Member ISHWOR MAHARJAN 2507
Member MOHAN OLI 2242
Member PADAM BAHADUR GOLE 2136
Member PADAM BAHADUR SHAHI 3438 E
Member SUMAN SHARMA 4226 E
Member SURESH PARIYAR 3769 E
Member SUSHIL PRAJAPATI 3237
Member UPENDRA POUDEL 3915 E

 

ENGLAND STATE COUNCIL

POST CANDIDATES’ NAME VOTE
President DR MIN BAHADUR RANABHAT 3141
President LAL BAHADUR GURUNG 3623 E
Vice President BHAKTA BAHADUR DARJI 3800 E
Vice President SHAKTI SHALI GHIMIRE 2681
Secretary KRISHNA PRASAD BAIDYA 3102
Secretary RAM PRASAD PANTHEE 3802E
Treasurer RAJU BOHORA 2567
Treasurer SACHIN BHATTARAI 3817 E

SCOTLAND STATE COUNCIL

POST CANDIDATES’ NAME VOTE
President DIWAKAR PANDEY 250
President KASHIRAM BHANDARI 515 E
Vice President BHOJ RAJ KHAREL 302
Vice President UJJWAL KARKI 430 E
Secretary MANISH KHATRI 396 E
Secretary RAM PRASAD KANDEL 352
Assistant Secretary PRAKASH ARYAL 298
Assistant Secretary YASODA SUMI OJHA BHANDARI 439 E
Treasurer DOLLY BHATTA 246
Treasurer SARMILA BHANDARI 487 E
Deputy Treasurer PRAJAPATI SHARMA 429 E
Deputy Treasurer SUSHILA GAIRE 302
Member BALI BHADRA AMMAY 291 E
Member KALYAN ARYAL 289
Member KAMALA SHRESTHA 326 E
Member KRISHNA PRASAD DEVKOTA 291 E
Member MADHAV REGMI 160
Member MOTI LAL KHAREL 200
Member PADAM LAL KHAREL 177
Member SHANKAR PANDE 244
Member TIKARAM KHARAL 389 E

 

यो वीनेपालीले आफैँले टिपेको तथ्याङ्क हो । आधिकारिक तथ्याङ्क निर्वाचन समितिले आफ्नो वेभसाइडमा राख्ने बताएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित सामाग्री

फेसबुक