बुधबार, असोज १४ २०७७ | Wed, September 30, 2020
नेपालको समय: ०१:११ | UK Time: 20:26

एमालेले अधिकांश उम्मेदवार टुंग्यायो

वीनेपाली
२०७४ भदौ २० गते १५:३१

नेकपा (एमाले) आगामी असोज २ गते प्रदेश नम्बर २ हुन लागेको स्थानीय तहको निर्वाचनको विषयमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै नेकपा (एमाले)का महासचिव ईश्वरप्रसाद पोखरेल । साथमा एमाले सचिव तथा प्रचार विभाग प्रुुमुख योगेश भट्टराई, प्रदेश नम्बर २ का संयोजक सत्यनारायण मण्डललगायत । तस्वीर ः कालिका खड्का, रासस

काठमाडौँ, २० भदौ । नेकपा एमालेले आगामी असोज २ गते हुने स्थानीय तह निर्वाचनका लागि ११० वटा स्थानीय तहको उम्मेदवारको नामावली सार्वजनिक गरको छ ।

एमालेले पार्टी कार्यालयमा पत्रकार सम्मेलन आयोजना गरी स्थानीय तह निर्वाचनमा आफ्नो पार्टीकातर्फबाट उठ्ने उम्मेदवारको नामावली सार्वजनिक गरेको हो ।

चयन प्रक्रिया जारी रहेकाले आज राती वा भोलि बिहानसम्म सबै स्थानीय तहको उम्मेदवारको टुंगो लगाइसक्ने एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेलले जानकारी दिनुभयो । अहिलेसम्म टुंग्याइएको उम्मेदवारको नामावली निम्नानुसार छ ।

महोत्तरी ९१५०

बर्दिवास नगरपालिका

प्रमुख ः सुरेशबहादुर राउत, उपप्रमुख ः कमला वाइवा तामाङ

भंगाहा नगरपालिका

प्रमुख ः अरुणकुमार सिंह, उपप्रमुख ः अनिता यादव

लोहारपट्टी नगरपालिका

प्रमुख ः बदरुल हक कवारी, उपप्रमुख ः शोभा झा

मटिहानी नगरपालिका

प्रमुख ः मुजिम राइन, उपप्रमुख ः गुलावदेवी मण्डल

जलेश्वर नगरपालिका

प्रमुख ः माधव मण्डल, उपप्रमुख ः रागिनी चौधरी

गौशाला नगरपालिका

प्रमुख ः पदमप्रसाद उपाध्याय, उपप्रमुख ः शान्तिदेवी सिंह दनुवार

रामगोपालपुर नगरपालिका

प्रमुख ः रामदुलार साह, उपप्रमुख ः रञ्जु पटेल

औरही नगरपालिका

प्रमुख ः मोहन महतो, उपप्रमुख ः सुमित्रादेवी यादव

बलवा नगरपालिका

प्रमुख ः मन्सुर कवारी, उपप्रमुख ः लालोदेवी मण्डल

मण्डासिसवा कटैवा नगरपालिका

प्रमुख ः राजकिशोर साह, उपप्रमुख ः चन्दुदेवी मण्डल

पिपरा गाउँपालिका

अध्यक्ष ः विक्रम चौधरी, उपाध्यक्ष ः रेखादेवी साह

महोत्तरी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः जितेन्द्र पासवान, उपाध्यक्ष ः गोलसन खातुन

सोनमा गाउँपालिका

अध्यक्ष ः रामदुलार यादव, उपाध्यक्ष ः राजादेवी साह

सम्सी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः मिनाक्षीकुमारी साह, उपाध्यक्ष ः शेष इद्रिस

एकडारा गाउँपालिका

अध्यक्ष ः इलियास अन्सारी, उपाध्यक्ष ः ममतादेवी मण्डल

२. सर्लाही ९२००

मंलगवा नगरपालिका

प्रमुख ः देवेन्द्र राय यादव, उपप्रमुख ः कसिरा खातुन

ईश्वरपुर नगरपालिका

प्रमुख ः मनोज देवकोटा, उपप्रमुख ः एकावती चौधरी

लालबन्दी नगरपालिका

प्रमुख ः मानबहादुर खड्का, उपप्रमुख ः शान्ति लामा

हरिपुर नगरपालिका

प्रमुख ः जमरुद्दीन मन्सुर, उपप्रमुख ः रेणुका काफ्ले

बरहथवा नगरपालिका

प्रमुख ः कल्पना कटुवाल, उपप्रमुख ः विष्णुकान्त महतो

हरिऔन नगरपालिका

प्रमुख ः गणेश प्रसाईं, उपप्रमुख ः रेणुका पौडेल

वाग्मती नगरपालिका

प्रमुख ः विष्णु पुलामी, उपप्रमुख ः विभा नेपाल

कविलासी नगरपालिका

प्रमुख ः फगुनी मण्डल, उपप्रमुख ः गीतादेवी साह

हरिपुर्वा नगरपालिका

प्रमुख ः जयप्रकाश यादव, उपप्रमुख ः बन्दना साह

बलरा नगरपालिका

प्रमुख ः उमेश सिंह, उपप्रमुख ः सुनितादेवी सहनी

बसबरिया गाउँपालिका

अध्यक्ष ः रुदल सहनी, उपाध्यक्ष ः ।।।

विष्णु गाउँपालिका

अध्यक्ष ः मुनिल हजारी, उपाध्यक्ष ः ।।।

कौडेना गाउँपालिका

अध्यक्ष ः लालबाबु साह सोनार, उपाध्यक्ष ः ।।।

चक्रघट्टा गाउँपालिका

अध्यक्ष ः उपेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष ः धनवतीदेवी पासवान

चन्द्रनगर गाउँपालिका

अध्यक्ष ः लछेन्दर बिन मुखिया, उपाध्यक्ष ः ।।।

(ब्रह्मपुरी, पर्सा, गोडैता, रामनगर र धकोल गाउँपालिकाको निर्णय गर्न बाँकी छ)

३. सप्तरी ९१८०

सप्तकोशी नगरपालिका

प्रमुख ः उत्तमकुमार गौतम, उपप्रमुख ः आशा चौधरी

कञ्चनरुप नगरपालिका

प्रमुख ः वसन्त मिश्र, उपप्रमुख ः आस्रादेवी चौधरी

बोदेवसाइन नगरपालिका

प्रमुख ः कमाल मोहमद, उपप्रमुख ः तारादेवी झा

हनुमाननगर कंकालनी नगरपालिका

प्रमुख ः सोभितलाल यादव, उपप्रमुख ः अरुणा पैकरा

राजविराज नगरपालिका

प्रमुख ः सुखराम यादव, उपप्रमुख ः ममता चौधरी

शम्भुनाथ नगरपालिका

प्रमुख ः जितेन्द्रप्रसाद गुप्ता, उपप्रमुख ः शोभाकुमारी चौधरी

डाक्नेश्वरी नगरपालिका

प्रमुख ः रामलखन मुखिया, उपप्रमुख ः मिन्टु चौधरी

खडक नगरपालिका

प्रमुख ः सत्रुघनप्रसाद साह, उपप्रमुख ः राधा पासवान

सुरुङ्गा नगरपालिका

प्रमुख ः रामनारायण चौधरी, उपप्रमुख ः सविता साह

तिरहुत गाउँपालिका

अध्यक्ष ः गफुर मियाँ, उपाध्यक्ष ः अम्बिकाकुमारी यादव

महादेवा गाउँपालिका

अध्यक्ष ः राजाराम यादव, उपाध्यक्ष ः हिरादेवी शर्मा

रुपनी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः ।।।।।।।।।।।, उपाध्यक्ष ः सञ्जुकुमारी चौधरी

विष्णुपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष ः अशोककुमार यादव, उपाध्यक्ष ः सोनितादेवी राम

तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः जागेश्वर झा, उपाध्यक्ष ः रञ्जुदेवी मण्डल

छिन्नमस्ता गाउँपालिका

अध्यक्ष ः जयप्रकाश ठाकुर, उपाध्यक्ष ः अञ्जुदेवी यादव

बेल्ही चपेना गाउँपालिका

अध्यक्ष ः ओमप्रकाश मण्डल, उपाध्यक्ष ः आशादेवी यादव

अग्निसाइर कृष्णासवरण गाउँपालिका

अध्यक्ष ः बद्रीनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष ः सैलेन्द्रीदेवी लेखी

बलान त्रिहुल गाउँपालिका

अध्यक्ष ः अशोककुमार यादव, उपाध्यक्षः ।।।

४. पर्सा ९१४०

वीरगञ्ज महानगरपालिका

प्रमुख ः बसरुद्दीन अन्सारी, उपप्रमुख ः सोफिया आचार्य

पोखरिया नगरपालिका

प्रमुख ः बृजेश चौहान, उपप्रमुख ः मीना देवी

बहुदरामाई नगरपालिका

प्रमुख ः प्रमोदप्रसाद कुशवाहा, उपप्रमुख ः ।।।

पर्सागढी नगरपालिका

प्रमुख ः ।।।, उपप्रमुख ः ।।।

ठोरी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः लालबहादुर श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष ः गोकुलकुमारी रेग्मी

जिराभवानी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः रामप्रित महतो थारु, उपाध्यक्ष ः उषादेवी थरुनी

धोबनी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः इस्लाम मियाँ तेली, उपाध्यक्ष ः रामकलीदेवी कुर्मीन

छिपहरमाइ गाउँपालिका

अध्यक्ष ः रञ्जीत गुप्ता, उपाध्यक्ष ः आशादेवी यादव

जगरनाथपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष ः वासुदेव राम, उपाध्यक्ष ः रवनी पाण्डे

पटेर्बा सुगौली गाउँपालिका

अध्यक्ष ः हरिनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष ः सञ्जु चौधरी

सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः निरराज गिरी, उपाध्यक्ष ः केदारकुमारी विक

पकाहा मैनपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष ः मदन पासवान, उपाध्यक्ष ः प्रमिलादेवी दास

कालिका गाउँपालिका

अध्यक्ष ः कृष्णमोहन तिवारी, उपाध्यक्ष ः ।।।।

बिन्दवासनी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः गौरीशंकर साह, उपाध्यक्ष ः रेणु चौरसिया

५. बारा ९१६०

कलैया उपहानगरपालिका

प्रमुख ः विनोद साह, उपप्रमुख ः प्रतिमा यादव

जितपुर–सिमरा उपमहानगरपालिका

प्रमुख ः कृष्ण पौडेल, उपप्रमुख ः सरस्वती चौधरी

सिम्रौनगढ नगरपालिका

प्रमुख ः गगनदेव कुशवाहा, उपप्रमुख ः राजकुमारी यादव

कोल्हवी नगरपालिका

प्रमुख ः भरतबहादुर भण्डारी, उपप्रमुख ः सुनैना चौधरी

निजगढ नगरपालिका

प्रमुख ः यमबहादुर खड्का, उपप्रमुख ः लीला खनाल

महागढीमाई नगरपालिका

प्रमुख ः महानन्द यादव, उपप्रमुख ः मिराकुमारी जैसवाल

पचरौता नगरपालिका

प्रमुख ः लोकनाथ राय यादव, उपप्रमुख ः नजमा खातुन

आदर्श कोटवा गाउँपालिका

अध्यक्ष ः लालबाबु यादव, उपाध्यक्ष ः उषादेवी कुशवाहा

करैयामाई गाउँपालिका

अध्यक्ष ः मोतिलाल चौधरी, उपाध्यक्ष ः सूर्यवती राम

देवताल गाउँपालिका

अध्यक्ष ः विजय पाण्डे, उपाध्यक्ष ः रिनाकुमारी राम

परवानीपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष ः रामक्षेत्री पटेल, उपाध्यक्ष ः सुगन्धीदेवी

प्रसौनी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः प्रमोद गुप्ता, उपाध्यक्ष ः सावित्री देवी

फेटा गाउँपालिका

अध्यक्ष ः गुलाम अन्सारी, उपाध्यक्ष ः सावित्री गिरी

बारागढी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः सीताराम चौधरी, उपाध्यक्ष ः धनमाया चौधरी

विश्रामपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष ः धर्मदेव यादव, उपाध्यक्ष ः राजमती यादव

सुवर्ण गाउँपालिका

अध्यक्ष ः सत्यपाल यादव, उपाध्यक्ष ः सयोदा खातुन

६. सिरहा ९१७०

लहान नगरपालिका

प्रमुख ः मुन्नी साह, उपप्रमुख ः सरियार चौधरी

गोलबजार नगरपालिका

प्रमुख ः श्याम श्रेष्ठ, उपप्रमुख ः ।।।

मिर्चैया नगरपालिका

प्रमुख ः प्रदीप महासेठ, उपप्रमुख ः शोभा साह

सिरहा नगरपालिका

प्रमुख ः डा नवीन यादव, उपप्रमुख ः डा नविता यादव

कर्जन्हा नगरपालिका

प्रमुख ः रामदयाल महतो, उपप्रमुख ः अन्जु राय

सुखीपुर नगरपालिका

प्रमुख ः रामअवतार यादव, उपप्रमुख ः रेणुदेवी साह

कल्याणपुर नगरपालिका

प्रमुख ः रामपुकार साह, उपप्रमुख ः चन्द्रकलादेवी यादव

धनगढी नगरपालिका

प्रमुख ः ।।।।।, उपप्रमुख ।।।।

सखुवा नन्कारकट्टी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः केदार यादव, उपाध्यक्ष ः अमला यादव

वरियारपट्टी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः राम स्वगारथ यादव, उपाध्यक्ष ः देवशरणदेवी यादव

नवराजपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष ः सुरेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष ः संगीतादेवी यादव

लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका

अध्यक्ष ः देवनारायण साह, उपाध्यक्ष ः गीता चौधरी

अर्नमा गाउँपालिका

अध्यक्ष ः चन्देश्वर मण्डल, उपाध्यक्ष ः रामकुमारी महतो

विष्णुपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष ः सत्यनारायण यादव, उपाध्यक्ष ः ममताकुमारी सिंह

नरहा गाउँपालिका

अध्यक्ष ः रामशरण यादव, उपाध्यक्ष ः गुलावदेवी चौधरी

औरही गाउँपालिका

अध्यक्ष ः सुवर्ण यादव, उपाध्यक्ष ः आशादेवी यादव

भगवानपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष ः उग्रनारायण यादव, उपाध्यक्ष ः बिन्दादेवी यादव

७. रौतहट ९१८०

गौर नगरपालिका

प्रमुख ः शम्भु साह, उपप्रमुख ः इन्दुकुमारी झा

राजदेवी नगरपालिका

प्रमुख ः भिखारी यादव, उपप्रमुख ः रुवीकुमारी महतो

माधवनारायण नगरपालिका

प्रमुख ः रामनरेश यादव, उपप्रमुख ः पुनम साह

गढीमाई नगरपालिका

प्रमुख ः हरिनारायण यादव, उपप्रमुख ः गजला साहिन

गरुडा नगरपालिका

प्रमुख ः मोहम्मद कलिम उल्लाह, उपप्रमुख ः पानपतिकुमारी सहनी

वृन्दावन नगरपालिका

प्रमुख ः विनोदप्रसाद कुर्मी, उपप्रमुख ः पार्वतीदेवी सहनी

चन्द्रपुर नगरपालिका

प्रमुख ः बाबुराम दाहाल, उपप्रमुख ः रामरति चौधरी

गुजरा नगरपालिका

प्रमुख ः रामेश्वरीदेवी चौधरी, उपप्रमुख ः इन्द्रिस सिद्धिकी

कटहरिया नगरपालिका

प्रमुख ः योगेन्द्र साह, उपप्रमुख ः सयलकुमारी देवी यादव

देवाहीगोनाही नगरपालिका

प्रमुख ः धमेन्द्रप्रसाद पटेल, उपप्रमुख ः सिकिलिया देवी यादव

फतुवा विजयपुर नगरपालिका

प्रमुख ः बुधाई खाँ पैठान, उपप्रमुख ः पवित्रा कार्की

मौलापुर नगरपालिका

प्रमुख ः गगनदेव साह, उपप्रमुख ः सुनितादेवी यादव

बौधीमाई नगरपालिका

प्रमुख ः प्रदीप यादव, उपप्रमुख ः इन्दु मिश्र

राजपुर नगरपालिका

प्रमुख ः साह मोहम्मद, उपप्रमुख ः लक्ष्मीदेवी साह

इसनाथ नगरपालिका

प्रमुख ः सदरे आलम, उपप्रमुख ः प्रभावतीदेवी साह

परोहा नगरपालिका

प्रमुख ः ताराचन्द्रप्रसाद सिन्हा, उपप्रमुख ः लुसरत जहाँ

दुर्गाभगवती गाउँपालिका

अध्यक्ष ः वीरेन्द्र साह, उपाध्यक्ष ः प्रमिलादेवी यादव

यमुनामाई गाउँपालिका

अध्यक्ष ः मक्सुद आलम, उपाध्यक्ष ः किरणदेवी साह

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित सामाग्री

फेसबुक